mobilya imalatı 
0 (544) 495 43 21 akmobilya@msn.com

mobilyacı, marangoz, mobilya imalatı, mobilya üretimi, kapı imalatı, kapı üretimi, mutfak imalatı, mutfak üretimi


/

Paylaş Paylaş Paylaş

Dekorasyonda kullanacağınız ögeleri seçerken şık ve estetik olmalarının yanı sıra kullanışlı olmalarına da özen göstermeli ve minimum risk taşıyan ögeleri değerlendirmelisiniz. Çarpma, vurma gibi durumlarda çok zarar vermeyecek, sivri kenarları ve cam aksamları bulunmayan mobilyalar ilk tercihiniz olmalı.  

Depolama alanlarını ihmal etmeyin

Çocuk odası gibi her an dağılma riski taşıyan bir odayı dekore ederken depolama alanlarına ekstra önem vermeniz gerekecek. Alan tasarrufu sağlayan bu tip birleşik mobilyalar depolama sorununu kökten çözebilir. Bol sayıda dolap ve çekmece barındıran bir dekorasyon hem sizin için hem de odanın küçük sahibi için ideal olacaktır. 

Duvara entegre mobilyalar yaptırın
Küçük odalarda dekorasyon yaparken odanın dikey alanlarını ve duvarlarını da kullanmak gerekir. Böylece daha çok alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Duvara entegre mobilyalar küçük odalar için idealdir. Ayrıca gömme dolap gibi depolama çözümlerini de deneyebilirsiniz. 

Duvar nişlerinden faydalanın
Dekorasyonda odanın yüksekliğini ve duvarlarını da kullanmak için duvar nişlerinden faydalanabilirsiniz. Raf ve kitaplık olarak harika iş görecek duvar nişlerini yaptırmak sanıldığı kadar zor değil. Eğer odanın mimarisi hazırda duvar nişlerine sahipse işiniz çok daha kolay demektir. Birkaç küçük ışıklandırma çözümü ile bu nişleri muhteşwem depolama alanlarına çevirebilirsiniz.

Cıvıl cıvıl renk ve desen kombinasyonları ile odayı ferahlatın
Küçük desenli ve açık tonlarda duvar kağıtları odaları daha ferah gösterecektir. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı desenleri seçerek daha iç açıcı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Böylece, küçük olmasına rağmen son derece dikkat çeken, tarz sahibi bir çocuk odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. 

© 2018 @akahsap ÜSTEKİ SOSYAL MEDYA SİTELERİMİZDEN BİZİ TAKİP EDİNİZ